Ona i On

Iwona i Tomek

Jesteśmy razem prawie 15 lat, a małżeństwem 9! Dżizas jak ten czas leci…
Ponieważ spędzamy ze sobą prawie cały czas to znamy się chyba jak nikt inny…

Kochamy swoją prace i Kochamy siebie – czy może być lepiej? Wszystkiego nauczyliśmy się sami, uwielbiamy ten dreszczyk emocji, który towarzyszy nam przy każdym reportażu. Skupiamy się na emocjach i detalach tak żeby w wyjątkowy sposób pokazać jacy jesteście i jak minął Wam ten wielki dzień.
Fotografując i robiąc filmy poznajemy cudownych ludzi i bywamy w przepięknych miejscach, ale przecież nie samą pracą człowiek żyje…

Relaksujemy się leżąc i pochłaniając kolejne sezony na Netflixie, rozmawiamy o naszych planach i marzeniach (jest ich całkiem sporo).Jak znajdziemy więcej wolnego czasu jeździmy na rowerach.

Uwielbiamy góry i morze i jezioro i…i w sumie to każde miejsce gdzie można zapomnieć o codzienności. Częstym towarzyszem naszych przygód jest nasz pies, który wykorzysta każdą okazję żeby zabrać ze sobą ulubioną maskotkę i wykąpać się w wodzie.

W dniu Waszego ślubu postaramy się żeby cała nasza nasza miłość, doświadczenie i otwartość sprawiły, że nie będziecie czuć się skrępowani naszą obecnością – jak ze znajomymi, których znacie od lat.